SPÄT NA HLAVNÚ STRÁNKU

Konvertujeme, vytvárame, distribujeme a robíme marketing vašim eknihám.

Globálne, na najväčších svetových trhoch.

Najrozšírenejšie formáty ekníh

PDF - Tento formát neumožňuje komplexné nastavovanie ekníh. Knihy vo formáte .pdf, nie je možné umiestniť na Apple iBookstore ani na Amazon.

EPUB - Tento formát umožňuje pohodlné užívateľské nastavovanie ekníh - zväčšovanie a zmenšovanie písma, vkladanie poznámok do textu, výber fontu písma v knihe, vložené video, či audio súbory, interaktívne odkazy, automatické čítanie knihy.

MOBI - Tento formát umožňuje pohodlné užívateľské nastavovanie ekníh - zväčšovanie a zmenšovanie písma, vkladanie poznámok do textu, výber fontu písma v knihe, interaktívne odkazy. E-knihy môžu byť chránené proti kopírovaniu pomocou technológie DRM.

E-knihy šetria miesto, ľahko sa zálohujú, čitateľ môže meniť veľkosť a font písma. Vyhľadávajte výraz, či slovo, vkladajte do textu poznámky, pošlite ich aj s textom priateľom mailom - e-knihy všetko toto umožňujú. E-knihy sú vynikajúce pre cestovateľov, máte po ruke hneď niekoľko stoviek obľúbených kníh bez toho, aby Vám zaberali veľa miesta v kufri. E-knihy majú dlhšiu životnosť ako tlačené knihy, môžete ich vlastniť tisíce a čítať ich aj potme.

Rozdelenie kategórií ekníh

Flowing epub
Tento typ eknihy sa používa prevažne pre spracovanie beletrie a poézie. Text preteká zo strany na stranu spolu s obrázkami. Tento typ eknihy nie je schopný presne zachovať tlačovú predlohu knihy.

ukážka

Fixed layout epub
Tento typ eknihy sa používa prevažne pre spracovanie detskej obrázkovej literatúry, hobby kníh či umeleckých kníh. Tento typ eknihy verne kopíruje tlačovú predlohu knihy.

ukážka

iBook
Špeciálny formát ekníh, ktorý je možné prezerať len na počítačoch Apple a iOS zariadeniach iPad. Tento typ knihy sa používa na výrobu encyklopédií, učebníc, náučnej literatúry či cestovateľských sprievodcov. Takto vytvorená kniha je komplexným riešením textu, obrazu, ilustrácie a multimediálnych prvkov ako sú napríklad audio, či video súbory. Do takejto knihy je možné vkladať 3D objekty, matematické rovnice, interaktívne kvízy, ale aj detské hry a animácie. Tento typ eknihy verne kopíruje tlačovú predlohu knihy.

ukážka